नवलपरासी,५ जेठ
भोजपुरी स्टार रितेश पाण्डे सहितको सहभागितामा रामग्राम नगरपालिकाका वार्ड अध्यक्षकै पहलमा पहिलो रामाग्राम साँस्कृति मेला २०८० लाग्ने भएको छ । स्थानिय भोजपुरी भाषा तथा स्थानिय कलाकारहरुलाई समेत प्रोत्साहित गर्ने उदेश्यले रामग्राम वार्ड २ का वार्ड अध्यक्ष निरज रौनियारको पहलमा सो साँस्कृति मेला लाग्ने जानकारी उनले शुक्रवार पत्रकार सम्मेलन गरि जानकारी गराएका हुन् ।
स्थानिय कलाकारसँगै भोजपुरी स्टारहरुको समेत उपस्थिती गराई कलासंस्कृति भाषा विकास तथा स्थानियलाई मनोरन्जन गराउने उदेश्यले यो मेलाको आयोजना गर्न लगिएको उनले बताए । रामग्राम २ झरही किनारमा हरेको बुधवारे हाटबजार स्थलमा सो मेलाको आयोजना हुने र जेठ ९ गते देखी २० गतेसम्म ११ दिनसम्म चल्ने छ । साझ तथा रात्रीकालिन सांस्कृतिक कार्यक्रम,कुस्ति तथा ब्यवसायिक स्टलहरु समेत रहने छ । भोजपुरी स्टार रितेश पाण्डे,सिल्पी राज लगायतको समेत उपस्थिी हुने भनाई मेलाका ब्यवस्थानको जिम्मेवारी लिएका जयमाता दी एम्जुमेन्ट एण्ड इभेण्ट म्यानजमेन्ट प्रालिका राजवीर जयसवालले जानकारी गराए । डाँन्स आयडियल समेट छनौट हुनेछ । पहिलो हुनेलाई २५हजार,दोश्रोलाई २० हजार तेश्रोलाई १५ हजार पुरस्कार समेत राखिएको छ । पत्रकार सम्मेलनमा वार्ड अध्यक्षहरु मदन यादव,विद्यासागर त्रिपाठी,ओमप्रकाश यादव,धनीराम यादव सहितको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा सञ्चारकर्मीहरु तथा पत्रकारसँगको समन्वय गर्ने कार्य ज्ञानेश्वर सहानीले गर्दै आएका छन् ।

Ads
Ads Ads